Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zaskakująca oferta Realu Madryt za Raheema Sterlinga. Oddadzą swoją gwiazdę?

Real Madryt przygotowuje zaskakującą ofertę dla Manchesteru City. Jak informuje "Sky Sports News", "Królewscy" są zainteresowani pozyskaniem Raheema Sterlinga. W zamian za Anglika są w stanie zapłacić 70 milionów euro i oddać Garetha Bale'a.
Zobacz wideo

Dziennikarze "Sky Sports News" donoszą, że działacze Realu Madryt są zdecydowani na pozyskanie Raheema Sterlinga z Manchesteru City, który imponuje formą w bieżącym sezonie Premier League. Z tego powodu przygotowują zaskakującą ofertę, którą zamierzają złożyć jeszcze w zimowym okienku transferowym. 

"Królewscy" chcą zaoferować za Anglika Garetha Bale'a oraz 70 milionów w gotówce. Takie warunki miałyby przekonać działaczy Manchesteru City do sprzedaży Sterlinga. Trudno jednak spodziewać się, aby zgodzili się na transfer zawodnika, który w bieżącym sezonie strzelił już 13 bramek.

Bale w tak doskonałej dyspozycji nie jest. W bieżącym sezonie wystąpił w zaledwie 7 spotkaniach, w których strzelił 2 bramki i zanotował 2 asysty. Dodatkowo, aktualnie leczy kontuzję łydki, której doznał na zgrupowaniu reprezentacji Walii.