Gareth Bale odejdzie do Chin? Agent piłkarza wyjaśnił sytuację z transferem

Hiszpańska prasa informowała kilka dni temu, że Gareth Bale ma w styczniu odejść z Realu Madryt do Chin. - Gareth jest zachwycony grą dla Realu Madryt. Chiny? Nie wierzcie we wszystko co usłyszycie w mediach - powiedział Jonathan Barnett, agent piłkarza.

Przyszłość Garetha Bale'a wciąż jest nieznana. Walijczyk latem miał odejść z Realu Madryt, o czym mówił nawet trener Zinedine Zidane. Bale ostatecznie został i początek sezonu miał udany. To jednak zdaniem hiszpańskiej prasy nie zmieniło jego sytuacji w Madrycie

Zidane ma problem w Realu. Nie wyszła mu rewolucja:

Zobacz wideo

Agent Bale'a o przyszłości piłkarza

"Marca" informowała w tym tygodniu, że reprezentant Walii kontaktował się już z jednym z chińskim klubów. Chińczycy mają mu zaoferować rekordowy kontrakt. Czy to oznacza, że Bale odejdzie w styczniu z Bernabeu? - Gareth jest zachwycony grą dla Realu Madryt. Chiny? Nie wierzcie we wszystko co usłyszycie w mediach - powiedział Jonathan Barnett, agent piłkarza.

Reprezentujący interesy Walijczyka menedżer został także zapytany o relacje z Zidanem. - Mamy dobre relacje, nie należy sugerować się wymysłami dziennikarzy. Gareth nigdy nie mówił o odejściu i nie chciałbym, aby opuścił klub zimą. Został latem i było to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich - zakończył.

Więcej o:
Copyright © Agora SA