Absurdalna krytyka Leo Messiego. "Niech pokaże, że ma jaja i przejdzie do Realu Madryt"

Hugo Gatti, były bramkarz reprezentacji Argentyny, w absurdalny sposób skrytykował Leo Messiego. - On najlepszy? To niech pokaże, że ma jaja i przejdzie do Realu Madryt. Niech tam udowodni swoją wartość. Tak jak Cristiano Ronaldo - wypalił Gatti.

Hugo Gatti w ostrych słowach sprzeciwił się nazywaniu Leo Messiego najlepszym piłkarzem świata. 75-letni były bramkarz reprezentacji Argentyny nie pierwszy raz skrytykował swojego rodaka, ale teraz przekroczył granicę absurdu. - On najlepszy? To niech pokaże, że ma jaja i przejdzie do Realu Madryt. Niech tam udowodni swoją wartość. Tak jak Cristiano Ronaldo. W innym razie będzie tylko jednym z wielu - wypalił Gatti w programie "El Chiringuito de Jugones".

Tak Arkadiusz Milik dogonił Zbigniewa Bońka! Historyczny gol:

Zobacz wideo

Gatti za najlepszego piłkarza świata uważa Cristiano Ronaldo, a argumentuje to w następujący sposób. - Portugalczyk zmienia otoczenie, a Messi to od lat zawodnik własnego boiska. Najlepiej gra u siebie, na stadionie, który zna, a to olbrzymi komfort. W domu jest łatwo - przyznał.

I dodał: - Dopóki nie zagra dobrze w trudnych spotkaniach, będzie tylko lokalnym Messim, nikim więcej. Niech pokaże, co potrafi, w ważnych meczach: w Lidze Mistrzów, w mistrzostwach świata. Dopiero wtedy będzie mógł stanąć obok Maradony, Di Stefano, Pele czy Cruyffa.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: