Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gareth Bale nie wydał zgody na opublikowanie przez Real Madryt komunikatu dotyczącego swojego stanu zdrowia

Gareth Bale nie wydał zgody na opublikowanie przez Real Madryt komunikatu dotyczącego swojej ostatniej kontuzji - poinformował dziennikarz Edu Aguirre w programie "El Chiringuito"

Gareth Bale ostatni raz na boisku pojawił się 13 października, gdy Walia mierzyła się z Chorwacją (1:1). Już w trakcie meczu widać było, że ma problemy z lewą łydką. Po powrocie do klubu 30-latek przeszedł badania, ale ich wyniki nie są znane. Wiadomo jedynie, że Walijczyk od powrotu z kadry nie pojawił się na boisku. Opuścił mecz z Mallorcą (0:1) oraz starcie z Galatasaray w Lidze Mistrzów (1:0).

Zidane planował rewolucję w Realu, ale niewiele z tego wyszło. Co teraz zrobi?

Zobacz wideo

Bale powołał się na prawo do prywatności

Nowe światło na sprawę rzucił teraz hiszpański dziennikarz Edu Aguirre, który w programie "El Chiringuito" powiedział, że Walijczyk zabronił Realowi publikować komunikat dotyczący jego zdrowia, powołując się na prawo do prywatności i poufności relacji pacjenta z lekarzem.

Uraz Bale'a - co też przekazał Aguirre - nie jest jednak poważny. Niewykluczone, że zagra już w środowym spotkaniu z Leganes. Choć bardziej prawdopodobny jest jego powrót na murawę 2 listopada, kiedy Real zmierzy się z Realem Betis.