Gareth Bale nie wydał zgody na opublikowanie przez Real Madryt komunikatu dotyczącego swojego stanu zdrowia

Gareth Bale nie wydał zgody na opublikowanie przez Real Madryt komunikatu dotyczącego swojej ostatniej kontuzji - poinformował dziennikarz Edu Aguirre w programie "El Chiringuito"

Gareth Bale ostatni raz na boisku pojawił się 13 października, gdy Walia mierzyła się z Chorwacją (1:1). Już w trakcie meczu widać było, że ma problemy z lewą łydką. Po powrocie do klubu 30-latek przeszedł badania, ale ich wyniki nie są znane. Wiadomo jedynie, że Walijczyk od powrotu z kadry nie pojawił się na boisku. Opuścił mecz z Mallorcą (0:1) oraz starcie z Galatasaray w Lidze Mistrzów (1:0).

Zidane planował rewolucję w Realu, ale niewiele z tego wyszło. Co teraz zrobi?

Zobacz wideo

Bale powołał się na prawo do prywatności

Nowe światło na sprawę rzucił teraz hiszpański dziennikarz Edu Aguirre, który w programie "El Chiringuito" powiedział, że Walijczyk zabronił Realowi publikować komunikat dotyczący jego zdrowia, powołując się na prawo do prywatności i poufności relacji pacjenta z lekarzem.

Uraz Bale'a - co też przekazał Aguirre - nie jest jednak poważny. Niewykluczone, że zagra już w środowym spotkaniu z Leganes. Choć bardziej prawdopodobny jest jego powrót na murawę 2 listopada, kiedy Real zmierzy się z Realem Betis.

Więcej o: