Lionel Messi odrzucił ofertę Barcelony. O Neymarze: Nie wszyscy chcą jego powrotu

- To prawda, że Barcelona zaoferowała mi dożywotni kontrakt - powiedział Lionel Messi dodając, że odrzucił tę ofertę. Argentyńczyk powiedział również, że chciałby, aby do Barcelony trafił Neymar, ale nie wszyscy w klubie są zwolennikami tego pomysłu.
Zobacz wideo

Prezydent Barcelony Josep Maria Bartomeu chce przedłużyć umowę z Lionelem Messim (obecna wygasa w 2021 roku) i w tym celu zaoferował mu dożywotni kontrakt. Jednak Argentyńczyk nie chce podpisywać takiej umowy. - Nadal będę tutaj grał i walczył o najwyższe cele. Mogę tu zostać na zawsze, ale nie ze względu na umowę - stwierdził w rozmowie z argentyńskim radiem Metro.

Lionel Messi: Nie wszyscy w Barcelonie chcą powrotu Neymara

Messi wypowiedział się również na temat Neymara, który latem tego roku chciał przejść z PSG do Barcelony, jednak ten transfer się nie udał. - Często z nim rozmawiamy. Wciąż jestem na Whatsappie w grupie z nim i Luisem Suarezem. Jego powrót byłby bardzo skomplikowany, zwłaszcza że wielu członków klubu i kibiców nie chce go z powrotem. Ze sportowego punktu widzenia jego przyjśce byłoby wspaniałe, ale rozumiem inny punkt widzenia. To skomplikowana sytuacja.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.