Leo Messi wskazał trofeum, które w tym sezonie będzie najważniejsze dla Barcelony

- Liga Mistrzów to coś wyjątkowego. Chcemy ją wygrywać co roku, ale jednocześnie wiemy, że rozgrywki ligowe są najważniejsze - powiedział Leo Messi, cytowany przez portal goal.com.

Drugie miejsce w tabeli po ośmiu kolejkach ligowych, a także remis i zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Mistrzów. FC Barcelona rozpoczęła sezon całkiem nieźle, ale jej zawodnicy zdają sobie sprawę, że w niektórych spotkaniach mogli zaprezentować się lepiej.

Zobacz wideo

Leo Messi wskazał trofeum, które w tym sezonie będzie najważniejsze dla Barcelony

Piłkarze mistrzów Hiszpanii zdają sobie sprawę z tego, że w tym sezonie czeka ich walka na kilku frontach, do której aktualna dyspozycja może nie wystarczyć. A jak nie wystarczy, to trzeba będzie wybrać rozgrywki, które będą traktowane priorytetowo. Leo Messi, cytowany przez portal goal.com, stwierdził co prawda, że wszystkie trofea dla katalońskiego klubu są równie ważne, ale mimo wszystko wskazał to, o którym trzeba pamiętać najbardziej. - Liga Mistrzów to coś wyjątkowego. Chcemy ją wygrywać co roku, ale jednocześnie wiemy, że rozgrywki ligowe są najważniejsze - przyznał Argentyńczyk. - Trudno jest, gdy idzie ci dobrze w Lidze Mistrzów, a nie wychodzi w LaLiga. Zawsze mówi o LM, ale nie zapominamy o lidze i Pucharze Hiszpanii. Jesteśmy Barceloną, chcemy wygrywać wszystkie tytuły - dodał.

Więcej o:
Copyright © Agora SA