Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Real Madryt będzie musiał zapłacić 80 mln euro, jeśli zwolni Zinedine'a Zidane'a

Pozycja Zinedine'a Zidane'a w Realu Madryt nie jest mocna. Hiszpański dziennik "Sport" informuje, że jeżeli Florentino Perez zdecyduje się zwolnić Francuza, to będzie musiał mu wypłacić 80 mln euro odszkodowania. Dziennikarze w Hiszpanii informują również, że następcą Zidane'a w Madrycie miałby zostać Jose Mourinho.
Zobacz wideo

Real Madryt w katastrofalnym stylu przegrał pierwszy mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain (0:3). Zespół Zinedine'a Zidane'a przez całe spotkanie nie oddał ani jednego celnego strzału, a hiszpańskie media już zaczęły spekulacje na temat jego przyszłości. Hiszpański dziennik "Sport" informuje, że jeżeli Florentino Perez zdecyduje się zwolnić Francuza, to będzie musiał mu wypłacić 80 mln euro odszkodowania. Zinedine Zidane zarabia w Madrycie 13 mln euro rocznie. To kwota netto. Kontrakt Francuza z Realem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. 

Jose Mourinho wróci do Realu Madryt? Główny kandydat do ewentualnego zastąpienia Zidane'a

Dziennikarze "Sportu" wskazują również głównego faworyta do zastąpienia Zidane'a w roli trenera Realu Madryt. Ich zdaniem na szczycie listy życzeń Florentino Pereza jest Jose Mourinho, który po zwolnieniu z Manchesteru United pozostaje bez pracy. Dla portugalskiego trenera byłby to powrót do Realu Madryt. Mourinho pracował w Madrycie od 31 maja 2010 roku do 30 czerwca 2013 roku. Zdobył z Realem mistrzostwo, puchar i superpuchar Hiszpanii.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl