Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Powiem tak jako pierwszy". Piłkarz BVB chce grać w Realu Madryt

Achraf Hakimi od poprzedniego sezonu gra w Borussii Dortmund, do której jest wypożyczony z Realu Madryt. Zawodnik liczy jednak, że dobre występy w Niemczech przełożą się na zainteresowanie Zinedine'a Zidane'a, bo obrońca marzy o powrocie do Realu.
Zobacz wideo

Achraf Hakimi, który rok temu został wypożyczony do z Realu Madryt do Borussii Dortmund (na dwa lata) twierdzi, że gra w lidze niemieckiej mocno rozwinęła go jako piłkarza i chętnie wróciłby do Realu Madryt po zakończeniu wypożyczenia. 20-letni obrońca wróci na Santiago Bernabeu w 2020 roku, na 12 miesięcy przed wygaśnięciem jego aktualnej umowy z Realem.

- Wiele się nauczyłem i poprawiłem się zarówno jako gracz, jak i człowiek. Przyjechałem do nowego kraju, z jakimiś swoimi przyzwyczajeniami, niekoniecznie dobrymi. Ten rok pomógł mi się czegoś nauczyć, dojrzeć. Myślę, że to przełożyło się na moją jakość piłkarską - mówi Hakimi dla "Marki".

Achraf Hakimi chciałby wrócić do Realu Madryt

Wypożyczenie zawodnika trwa jeszcze do końca obecnego sezonu, a prawy obrońca chętnie wróciłby do Realu. - Jeśli Real ponownie na mnie spojrzy, to będę pierwszym, który powie tak. Trener dobrze mnie zna, ale teraz skupiam się na grze w Dortmundzie. Moim celem jest granie tutaj i wtedy będę dobrze widoczny - dodał piłkarz .