Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Taki talent zdarza się raz na kilkadziesiąt lat. Barcelona przedsięwzięła nadzwyczajne kroki

Ansu Fati przebojem wywalczył miejsce w składzie FC Barcelony. Nastolatek został najmłodszym strzelcem gola w historii tego klubu. - Jeżeli ktoś notuje takie wejście do pierwszego zespołu Barcelony, to możemy mówić o talencie, który zdarza się raz na kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt lat - mówi w poniższym wideo Michał Mitrut, komentator Eleven Sports.

- Mnie najbardziej frapuje w tym młodym chłopaku, że gdy jest zbliżenie kamery na jego twarz, to on sprawia wrażenie zestresowanego, osaczonego i przestraszonego, a kiedy ma piłkę przy nodze, to wygląda jakby na boiskach La Liga grał od ładnych kilku lat - dodaje Mitrut. 

Więcej o:
Komentarze (5)
Taki talent zdarza się raz na kilkadziesiąt lat. Barcelona przedsięwzięła nadzwyczajne kroki
Zaloguj się
 • donarturos1

  0

  W takim razie Messi to był talent raz na 1000 lat.

 • info0

  0

  Ukradła Ansu i jego brata z akademi Sevilli, gdy ten miał 11-lat, Barcelona zaoferowała mu kontrakt i pieniądze (przeszedł do akademii Barcelony za darmo). To po tym burdelu Barcelona została mocno skrytykowana po raz pierwszy. Weźcie sobie to na poprawkę.

 • led47

  0

  Tu Fati czy nie-Fati nie pomoze. Barcelona zagubila sie. Po kolejnym remisie w LM czy podobnych wystepach w La Liga zwolnia trenera. Brak wynikow a gra jest martwa i przewidywalna. Wyglada na to, że sa wypaleni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX