Gareth Bale oskarża Real Madryt. "Zrobiono ze mnie kozła ofiarnego"

Gareth Bale w rozmowie ze "Sky Sports" stwierdził, że Real Madryt "zrobił z niego kozła ofiarnego". Walijczyk ma za sobą burzliwe lato, ale ostatecznie został w Madrycie.
Zobacz wideo

Zinedine Zidane otwarcie mówił, że wolałby, żeby Gareth Bale odszedł z Realu Madryt. Walijczyk jednak został, po tym jak w ostatniej chwili upadł jego transfer do jednego z chińskich klubów. Agent piłkarza Jonathan Barnett przyznał, że piłkarz i trener "nie mają żadnych relacji". Na boisku Bale spisuje się jednak dobrze i jest jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym piłkarzem Realu na początku sezonu - w trzech pierwszych meczach ligowych strzelił dwa gole i zaliczył jedną asystę.

Gareth Bale: To nie jest sprawiedliwe

- Nie powiem, że gram i jestem szczęśliwy, ale na boisku jestem profesjonalistą i zawsze daję z siebie wszystko. Rozumiem, że zrobiono ze mnie kozła ofiarnego w większym stopniu niż innych. Podchodzę do tego z dystansem, choć nie jest to do końca sprawiedliwe - powiedział Bale. I dodał: - Jestem pewny, że nadejdą kolejne turbulencje. Ale musicie zapytać o to Real Madryt. Będziemy musieli dojść do jakiegoś porozumienia.

Więcej o: