Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Neymar w koszulce Barcelony! Firma związana z piłkarzem szybko usunęła post

Firma Gaga Milano, powiązana z Neymarem, opublikowała na Instagramie post z brazylijskim piłkarzem, mającym na sobie koszulkę Barcelony. Zdjęcie po chwili zostało usunięte, jednak szybko zostało udostępnione ponownie przez użytkowników Twittera.

Nowy sezon FC Barcelony. Czy będzie faworytem w La Liga?

Zobacz wideo

FC Barcelona negocjuje z PSG transfer Neymara. Z każdym kolejnym dniem pojawiają się sprzeczne informacje dotyczące rozmów działaczy obydwu klubów. W piątek firma Gaga Milano postanowiła dołożyć swoje trzy grosze do sprawy, udostępniając na Instagramie post z brazylijskim piłkarzem, mającym na sobie koszulkę "Dumy Katalonii".

Zdjęcie bardzo szybko zostało usunięte, jednak screeny posta z wizerunkiem Neymara natychmiast zostały udostępnione w sieci. Taki obrót spraw może oznaczać, że działacze doszli do porozumienia i w najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się ogłoszenia transferu Brazylijczyka do FC Barcelony, a jeden z jego sponsorów pospieszył się z publikacją informacji w mediach społecznościowych.

W ostatnich dniach pojawiały się doniesienia, zgodnie z którymi negocjacje miały już upaść, ze względu na wygórowane oczekiwania PSG za Neymara. Działacze paryskiego klubu oczekiwali 130 milionów euro w gotówce oraz dołączenia do mistrza Francji trzech piłkarzy: Jeana Claire'a Todibo, Ivana Rakiticia i  Ousmane Dembele, który miał zostać wypożyczony. Jak się okazuje, prawdopodobnie jednak udało się dojść do porozumienia.