Lionel Messi o rywalach w Lidze Mistrzów. "Zagramy z nimi pierwszy raz w historii"

Barcelona zagra w nowej edycji Ligi Mistrzów w grupie F. Jej rywalami grupowymi będą Borussia Dormutnd, Inter Mediolan i Slavia Praga. Losowanie LM ocenił Leo Messi.

Zidane nie radzi sobie w Realu?

Zobacz wideo

Barcelona trafiła do grupy śmierci w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Mistrzowie Hiszpanii zagrają z Borussią Dortmund, Interem Mediolan i Slavią Praga. Rozgrywki LM mistrzowie Hiszpanii rozpoczną 17 września. Tego dnia zagrają w Dortmundzie z BVB. - Zawsze chciałem zagrać w Dormundzie, a nigdy dotąd nie miałem takiej okazji. Tamtejsi kibice i atmosfera zawsze robiły na mnie dobre wrażenie - powiedział Messi

Argentyńczyk skomentował także rywalizację z Interem i Slavią. - Z Interem graliśmy już w tamtym sezonie. Nie mogłem wystąpić z powodu kontuzji. Slavia? Wydaje mi się, że to pierwszy raz w historii, kiedy będziemy się z nimi mierzyć. To będzie wyzwanie - przyznał.

Barcelona już cztery lata czeka na wygranie Ligi Mistrzów. Messi wierzy, że nachodząca edycja LM będzie dla Blaugrany szczęśliwa. - W Lidze Mistrzów gra wiele wspaniałych klubów, poziom jest bardzo wyrównany. Ciężko jest wygrać z każdym z przeciwników, dlatego te rozgrywki są takie piękne i wyjątkowe. Wierzę, że będą dla nas udane - zakończył.

Więcej o: