Cristiano Ronaldo o relacjach z Leo Messim: Mam nadzieję, że zjemy razem kolację

Cristiano Ronaldo i Leo Messi spotkali się w Monaco przy okazji losowania grup Ligi Mistrzów. - Mamy dobre relacje. Wciąż nie zjedliśmy razem kolacji, ale mam nadzieję, że stanie się tak w przyszłości - powiedział Ronaldo o Messim.

Barcelona faworytem La Liga?

Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo i Leo Messi spotkali się w czwartek na ceremonii losowania grup Ligi Mistrzów. Obaj byli nominowani do nagrody piłkarza sezonu UEFA. Przegrali jednak z Vigilem van Dijkiem z Liverpoolu.  

Ronaldo o Messim: Mamy dobre relacje

Prowadząca uroczystość dziennikarka przed ogłoszeniem werdyktu przysiadła się obok Messiego i Ronaldo. Obaj gwiazdorzy byli wyjątkowo rozmowni, zwłaszcza Portugalczyk. - Dzieliliśmy scenę przez piętnaście lat. Nie wiem, czy taka sytuacja miała kiedykolwiek miejsce w futbolu. Dwóch piłkarzy na tej samej scenie przez cały czas. Oczywiście, że mamy dobre relacje. Wciąż nie zjedliśmy razem kolacji, ale mam nadzieję, że stanie się tak w przyszłości - przyznał Ronaldo.

Mistrz Europy dodał, że po tym, jak odszedł z Realu Madryt i przeniósł się do Juventusu brakuje mu rywalizacji z Messim. - Tęsknię za grą w Hiszpanii, gdzie razem z Messim wzajemnie się napędzaliśmy i stawialiśmy sobie coraz większe wyzwania. Zarówno ja, jak i Leo jesteśmy ważną częścią historii futbolu - przyznał Ronaldo

Więcej o: