Neymar coraz bliżej Barcelony. Poznaliśmy szczegóły negocjacji pomiędzy klubami

We wtorek doszło do spotkania przedstawicieli FC Barcelony i PSG. Obydwie strony negocjują transfer Neymara do mistrzów Hiszpanii. Członek zarządu "Dumy Katalonii" przyznał, że kluby są już bliżej porozumienia niż dotychczas.

Zidane planował rewolucję w Realu, ale niewiele z tego wyszło. Co teraz zrobi?

Zobacz wideo

Działacze Barcelony udali się do Paryża, aby negocjować transfer Neymara do zespołu aktualnych mistrzów Hiszpanii. Brazylijczyk poinformował Leonardo, dyrektora sportowego PSG, że chce przenieść się do "Dumy Katalonii" lub pozostać w zespole mistrza Francji. Jego decyzja oznacza, że na pewno nie trafi do Realu Madryt lub Juventusu.

We wtorek doszło do negocjacji pomiędzy działaczami FC Barcelony i PSG. Jak informują hiszpańskie media, paryżanie otrzymali ofertę oscylującą w granicach 160-170 milionów euro. Płatność miałaby jednak zostać rozbita na dwie raty, co potwierdzili także francuscy dziennikarze. Mistrzowie Francji nalegają na transakcję gotówkową, ze względu na chęć pozyskania przez nich Paulo Dybali z Juventusu.

Kluby są coraz bliżej porozumienia ws. Neymara

Negocjacje jednak nadal nie zostały zakończone. Javier Bordas, członek zarządu FC Barcelony, przyznał w rozmowie z dziennikarzami, że kluby są już znacznie bliżej porozumienia niż dotychczas, jednak nie ustalono jeszcze ostatecznych warunków transakcji. Czasu jednak nie pozostało dużo - okienko transferowe zamyka się 2 września.

Więcej o: