Zwrot akcji ws. Garetha Bale'a. Zinedine Zidane zmienił zdanie

Zinedine Zidane rozwiał wątpliwości w sprawie przyszłości Garetha Bale'a. - Będę na nim polegał tak, jak i na każdym innym piłkarzu - powiedział francuski trener Realu Madryt, który jeszcze w lipcu radził Bale'owi, by zmienił klub jak najszybciej.
Zobacz wideo

- Zinedine Zidane nie lubi Garetha Bale'a. Między nimi nie ma żadnych relacji i ich nigdy nie było - mówił niedawno agent piłkarza Jonathan Barnett. Bale miał odejść z Realu Madryt do Chin, ale klub w ostatniej chwili zablokował transfer, bo nie chciał oddawać swojego piłkarza za darmo. Teraz wszystko wskazuje jednak na to, że Walijczyk zostanie w Madrycie.

Zinedine Zidane: Gareth Bale to ważny piłkarz, będę na nim polegał

- Wydawało się, że Bale odejdzie, ale dzisiaj jest tutaj z nami. Sytuacja ulega zmianie, jest dynamiczna. Od tej pory będę polegał na nim tak, jak i na każdym innym piłkarzu - powiedział Zidane przed pierwszym meczem Realu Madryt w nowym sezonie La Ligi (z Celtą Vigo). - Będę polegał na zawodnikach, których mam do dyspozycji. Bale ma swoje miejsce, to ważny piłkarz i mam nadzieję, że wszyscy zawodnicy sprawią, że będę miał problem przy ustalaniu składu.

Tym samym Zidane zmienił zdanie, bo jeszcze w lipcu mówił, że Bale powinien zmienić klub jak najszybciej i byłoby to najlepsze rozwiązanie zarówno dla piłkarza, jak i całego klubu. W Realu niespodziewanie zostanie również James Rodriguez. Zidane chciał pozbyć się zarówno Walijczyka, jak i Kolumbijczyka, ale ostatecznie obaj zostaną w Realu Madryt. 

Więcej o: