Przepiękny gol Edena Hazarda! Pierwsze trafienie w Realu Madryt [WIDEO]

Real Madryt pokonał RB Salzburg 1:0 w meczu towarzyskim. Jedyną bramkę strzelił Eden Hazard, który popisał się przepięknym uderzeniem tuż sprzed pola karnego. To pierwszy gol Belga w Realu.

Była 19. minuta spotkania. Bramkarz Courtois świetnie wyprowadził piłkę szybkim podaniem do Benzemy, a ten zagrał do Edena Hazarda. Belg szybko ruszył do przodu i zaczął schodzić na prawą nogę. W pewnym momencie zdecydował się na uderzenie po dalszym słupku i wpakował piłkę do bramki. To pierwszy gol Hazarda w barwach Realu Madryt

Hazard w 62. minucie został zmieniony przez Lukę Jovicia. Real Madryt nie był w stanie strzelić jednak większej liczby bramek. Dla Realu to drugie zwycięstwo z rzędu w przygotowaniach do sezonu. Gra drużyny Zidane'a  jednak nie powalała, a jeśli spojrzymy na suche statystyki, to trzeba stwierdzić, że mecz oscylował w granicach remisu.