Real Madryt i Gareth Bale otrzymali ofertę. Zgodnie ją odrzucili

Jiangsu Suning złożył Realowi Madryt ofertę w sprawie transferu Garetha Bale'a. Jak twierdzi "AS", propozycja nie przekonała działaczy "Królewskich" oraz samego Walijczyka.
Zobacz wideo

Walijczyk bez wątpienia zapisał się na kartach historii Realu Madryt, ale pomimo faktu, że jest czterokrotnym triumfatorem Ligi Mistrzów, to nikt w stolicy Hiszpanii tęsknić za nim nie będzie. A na pewno nie Zinedine Zidane. - Klub pracuje nad jego odejściem. Dlatego nie zagrał. Zobaczymy, czy do transferu dojdzie jutro, czy później. Będzie lepiej, jeśli dojdzie do niego jutro - powiedział w niedzielę trener Realu o powód absencji Bale'a w meczu z Bayernem Monachium (1:3).

Real Madryt chce się pozbyć Garetha Bale'a

Real chce się pozbyć Walijczyka, który zarabia aż 600 tysięcy funtów tygodniowo. Jak informuje "AS", konkretną ofertę przedstawił chiński Jiangsu Suning, zgodnie z którą Gareth Bale w trakcie dwuletniej umowy zarabiałby 17 milionów euro za sezon. "Królewscy" za sprzedaż ofensywnego zawodnika zarobili 22 miliony euro. I choć działacze Realu informowali, że są gotowi oddać Bale'a za darmo, nie zdecydowali się na przyjęcie oferty.

Do tej pory Bale rozegrał 231 spotkań w barwach Realu. Zdobył dla Królewskich aż 102 bramki i miał 65 asyst. W lipcu 2013 roku Tottenham sprzedał go za 105 milionów euro, co było ówczesnym rekordem świata.

Więcej o: