Dani Alves dostał oficjalną ofertę! Ogromne zainteresowanie Brazylijczykiem

Dani Alves dostał oficjalną ofertę od Interu Mediolan - podaje brazylijskie UOL Esporte. Reprezentantem Brazylii interesuje się wiele europejskich zespołów.

Dani Alves jest obecnie bezrobotny po tym, jak zdecydował się na odejście z PSG. - Zakończył się kolejny cykl w moim życiu. Cykl zwycięski, pełen nauki i doświadczeń. Chciałbym podziękować rodzinie PSG za możliwość napisania kolejnej strony historii tego klubu. Chce też podziękować wszystkim pracownikom za ich sympatię, szacunek i współpracę od pierwszego dnia. Czynicie ten klub bardziej wyjątkowym - napisał na Instagramie w wiadomości skierowanej do kibiców. 

 

Dani Alves wzbudza ogromne zainteresowanie

Według hiszpańskiego RAC1 Dani Alves chciałby wrócić do Barcelony. 36-latek miał zaoferować się "Dumie Katalonii", która nie odrzuciła tej oferty, ale poprosiła o czas na jej rozważenie. Sytuację chce wykorzystać Inter Mediolan, który złożył mu konkretną ofertę. Alves się nad nią zastanawia, a już niedługo może dostać kolejne oferty. Interesują się nim m.in. Juventus i Sevilla (jego byłe kluby) oraz Atletico Madryt. Brazylijczyk chętnie zagrałby w angielskiej Premier League, ale jak na razie nie dostał żadnej przekonującej oferty z Wysp.

Więcej o: