Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Antoine Griezmann uniknie treningów z Atletico. Piłkarz znalazł lukę w prawie La Ligi

Antoine Griezmann znalazł sposób na uniknięcie treningów z Atletico. Francuz złożył oświadczenie, w którym twierdzi, że wkrótce sam wpłaci klauzulę wykupu zapisaną w kontrakcie. Oznacza to, że zgodnie z prawem La Ligi piłkarz może się uchylać od treningów do końca miesiąca.

Atletico Madryt w opublikowanym w piątek komunikacie zobowiązał Antoine'a Griezmanna do stawienia się w niedzielę na pierwszym treningu. Jak twierdzi "Marca", Francuz miał poinformować, że nie zamierza tego zrobić. Teraz "Mundo Deportivo" donosi, że Antoine Griezmann oficjalnie poinformował Atletico Madryt, że zamierza wpłacić klauzulę wykupu. 

Zagrywka ze strony Griezmanna

Dzięki takiej zagrywce ze strony Griezmanna oraz jego prawników, zawodnik będzie mógł teraz do końca miesiąca odpoczywać od treningów z Atletico. Pozwala na to prawo La Liga, które mówi, że jeśli piłkarz sam złoży takie oświadczenie, to do końca wspomnianego miesiąca może się uchylać od treningów. 

Griezmann nie zamierza jednak czekać do końca miesiąca, a wcześniej ma wpłacić 120 milionów euro. Oczywiście będą to pieniądze pochodzące od FC Barcelony, ale formalnie wpłaci je Francuz. 

Więcej o:
Komentarze (12)
Antoine Griezmann uniknie treningów z Atletico. Piłkarz znalazł lukę w prawie La Ligi
Zaloguj się
 • wozdo

  Oceniono 2 razy 2

  nazwisko zobowiązuje do tworzenia takich przekrętów finansowych.......

 • CptMacDolar

  Oceniono 1 raz 1

  Co ty pie...sz, kontakt z zawodnikiem który ma jeszcze ważną umowę to szemrane interesy? XD

 • info0

  Oceniono 6 razy 0

  200mln klauzuli zapłaci? Bo tyle ona wynosi. Nie żadne 120mln. Gdyby Barca nie była klubem szemranych interesów i nie kontaktowała się z zawodnikiem w lutym/marcu to byłoby 120mln Euro, a tak jest 200mln Euro. Złamaliście przepisy o czym łaskawie poinformowało Atletico.
  Griezmann mam nadzieję, że Twoja kariera się właśnie skończyła, koguciku. ;)

 • pilot.tv

  Oceniono 4 razy -2

  Jesli Griezmann nie zamierza sie stawic na trening to musi wplacic 200mln a nie 120mln. Taka jest kwota wykupu jego karty. 120mln to chce zaplacic barcelona. Czekam az Fifa przypie... Barcelonie kare za takie działanie jak to robi innym klubom. Byłyby jaja gdyby sobie Barcelona odpusciła i wziela w miejsce Griezmanna Neymara.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX