Zwrot w karierze Francesco Tottiego. Dołączy do czołowego klubu Europy?

Francesco Totti po odejściu z Romy otrzymuje wiele ofert pracy. Jak informuje "Corriere della Sera", Włoch może dołączyć do Realu Madryt, gdyż sam Florentino Perez jest zainteresowany pozyskaniem legendarnego piłkarza.

Francesco Totti odszedł z AS Romy. Legendarny zawodnik rzymskiego klubu, który ostatnio pełnił funkcję dyrektora, przypuścił atak na swój klub na pożegnalnej konferencji prasowej. - Wolałbym umrzeć niż żyć w taki sposób chociaż jeden dzień dłużej. Odchodzę, ale to nie moja wina - powiedział Totti.

Zobacz wideo

Jak informuje "Corriere della Sera", Francesco Totti otrzymał zaskakującą ofertę pracy. Florentino Perez, prezes Realu Madryt, jest zainteresowany pozyskaniem włoskiej legendy, który miałby wzmocnić klubowy management. Zdaniem dziennikarzy dziennika, legenda AS Romy jest kuszona także przez działaczy z Sampdorii, co potwierdził Massimo Ferrero, właściciel klubu.

"Nigdy nie sądziłem, że mógłbym opuścić Romę"

Totti w rozmowie ze Sky Sports przyznał, że może wybrać ofertę zza granicy. - Nigdy nie sądziłem, że mógłbym opuścić Romę, ale to już się stało. Moja przyszłość może wiązać się nadal z Włochami, ale także w innym kraju, w Europie - podkreślił było włoski piłkarz.

Więcej o: