Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Paul Pogba zmieni klub jeszcze w tym tygodniu. Wielki transfer coraz bliżej?

Hiszpański dziennikarz Eduardo Inda twierdzi, że transfer Paula Pogby do Realu Madryt zostanie potwierdzony w tym lub najpóźniej w następnym tygodniu. Do transakcji między dwoma klubami ma zostać włączona jedna z gwiazd hiszpańskiego klubu.
Zobacz wideo

Po fatalnym sezonie 2018/2019 w Realu Madryt rozpoczęła się kadrowa rewolucja. Zinedine Zidane, który powrócił na ławkę trenerską w marcu, przekonał klubowe władze do sprowadzenia: Edena Hazarda, Luki Jovicia czy Edera Militao. Nie jest tajemnicą, że od dawna na liście życzeń francuskiego trenera znajduje się jego rodak Paul Pogba, jednak negocjacje z Manchesterem United od dłuższego czasu nie przynoszą rezultatu.

"El Chiringuito": Paul Pogba dołączy do Realu Madryt w tym lub następnym tygodniu. Wielki transfer coraz bliżej?

Ta sytuacja może wkrótce ulec zmianie. W trakcie telewizyjnego programu "El Chiringuito" hiszpański dziennikarz Eduardo Inda podzielił się sensacyjną informacją, jakoby transfer Pogby miał zostać ogłoszony już w tym lub najdalej w następnym tygodniu. 

Zdaniem Indy "Królewscy" zaproponowali "Czerwonym Diabłom" 80 milionów euro oraz jedną ze swoich gwiazd – Garetha Bale'a. Doniesienia Hiszpana mogą dziwić o tyle, że Walijczyk wielokrotnie już podkreślał, że nie zamierza opuszczać Madrytu. Skrzydłowy zdaje sobie sprawę, że Zidane nie widzi go w swoim zespole, jednak nie zamierza rezygnować z ogromnej pensji, jaką niegdyś wynegocjował z kierownictwem "Los Blancos". 

Wcześniej hiszpańskie media donosiły, że madrycki klub chciał zapłacić za Pogbę 120 milionów euro. Manchester United oczekiwał jednak 180 milionów euro. 

Więcej o: