Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Przełomowe informacje ws. transferu Neymara! Podało je najlepsze źródło. Wszystko przesądzone?

Ojciec Neymara i jego prawnik we wtorek spotkają się we wtorek z przedstawicielem Barcelony, aby dyskutować na temat transferu brazylijskiego piłkarza - taką informację przekazał Marcelo Bechler. Właśnie wtedy transfer może zostać przesądzony.

We wtorek dojdzie do spotkania ojca Neymara i jego prawnika z Andre Curym, brazylijskim pracownikiem FC Barcelony, który jest odpowiedzialny za transfery dotyczące piłkarzy z Brazylii - taką informację przekazał Marcelo Bechler, brazylijski dziennikarz, który jako pierwszy informował o przejściu Neymara z "Dumy Katalonii" do PSG w 2017 roku. Jak dodał,  "istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że transfer zostanie dogadany".

Zobacz wideo

Neymar z PSG do Barcelony, kto przejdzie do PSG? 

Według jego informacji, dwóch wytypowanych zawodników do przejścia do PSG, czyli Philippe Coutinho oraz Dembele, jeszcze nie rozmawiali z działaczami PSG. Kluczowe najpierw jest porozumienie między działaczami FC Barcelony a Neymarem. 

Marcelo Bechler to brazylijski dziennikarz, który jako pierwszy informował o transferze Neymara z FC Barcelony do PSG w 2017 roku. Choć spadła na niego ogromna fala krytyki od kibiców twierdzących, że taki transfer jest niemożliwy, on cały czas zapewniał, że na pewno do niego dojdzie. Jak się okazało, miał rację i teraz jest uważany za najbardziej wiarygodne źródło informacji ws. przyszłości Neymara.