Sensacyjna informacja w sprawie możliwego transferu Neymara. "W Barcelonie nie ma takiego tematu"

- Z tego, co słyszałem i czytałem, z tego, co wydaje się prawdą, Neymar chce wrócić do Barcelony, ale w klubie takiego tematu nie ma - przyznał wiceprezes katalońskiego klubu, Jordi Cardoner, cytowany przez agencję Associated Press.

W środę kataloński dziennik "Sport" poinformował, że władze FC Barcelony osiągnęły porozumienie z Neymarem. Brazylijczyk miał zgodzić się na ofertę klubu i ostatecznie zdecydować, że wraca do Hiszpanii. Doniesieniom gazety zaprzeczają jednak słowa Jordiego Cardonera, wiceprezesa mistrzów Hiszpanii.

Zobacz wideo

"Na stole nie pojawił się temat Neymara"

- Prawdopodobnie Neymar chciałby wrócić do Barcelony, ale w klubie, na stole nie pojawił się taki temat - przyznał Cardonera, cytowany przez agencję Associated Press. - Z tego, co słyszałem i czytałem, z tego, co wydaje się prawdą, Neymar chce powrotu, ale w klubie się o tym nie mówi - dodał.

Neymar jest zdeterminowany do tego, by opuścić Paris Saint-Germain. Zawodnik we Francji czuje się źle. Ostatnio hiszpańskie media opublikowały nawet wypowiedź, w której Brazylijczyk przyznał, że opuszczanie Barcelony było błędem. Poza tym - zdaniem "Sportu" - zawodnik miał przekazać byłym kolegom z Barcelony wiadomość, która brzmiała: "Spokojnie, nadchodzę".

Więcej o: