Piłkarz Sevilli uderzył w inny samochód. Zginęła para młoda jadąca na wesele

W Meksyku doszło do tragicznego wypadku z udziałem piłkarza rezerwowej drużyny Sevilli FC Joao Malecka. Prowadzony przez 20-latka samochód uderzył w tył innego pojazdu, a dwoje znajdujących się w nim pasażerów poniosło śmierć.

W niedzielę na ulicach Zapopan – miasta w stanie Jalisco, w aglomeracji Guadalajary – doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem piłkarza rezerwowej drużyny Sevilli (Sevilla Atletico). Prowadzony przez Joao Malecka Ford Mustang uderzył w tył Chevroleta Aveo. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby podróżujące Chevroletem. Poniżej zamieszczamy film, na którym widać moment zderzenia: 

Zobacz wideo
 

Hiszpańskie media informują, ofiarami wypadku są: Maria Fernanda, (26 lat) i Alejandro (33 lata). Para zawarła związek małżeński dzień przed wypadkiem. W momencie zdarzenia byli w drodze na przyjęcie weselne.

Tragiczny wypadek z udziałem młodego piłkarza Sevilli Joao Malecka. Dwie osoby nie żyją

Maleck nie odniósł poważniejszych obrażeń. Zawodnik Sevilli po przejściu koniecznych badań, trafił do aresztu. Lokalne media twierdzą, że lokalna prokuratura przedstawi wyniki dochodzenia w ciągu  najbliższych godzin. Jak informuje portal hola.com, jeśli piłkarzowi zostaną postawione zarzuty, mogą mu grozić 4 lata pozbawienia wolności lub karą grzywny. Maleck może jednak nie trafić do więzienia, bowiem w podobnych przypadkach meksykańskie prawo przewiduje też karę grzywny. 

Więcej o: