Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz Realu Madryt: Kylian Mbappe niedługo przeniesie się do nas

Vinicius Junior jest przekonany, że Kylian Mbappe zostanie piłkarzem Realu Madryt. - Sądzę, że niedługo przeniesie się do nas - stwierdził Brazylijczyk w rozmowie z francuską stacją TF1.

Niepewna jest wciąż przyszłość Kyliana Mbappe w PSG. Spekuluje się, że Francuzem interesują się inne wielkie kluby, w tym m.in. Real Madryt. Jeden z graczy "Królewskich" przyznał, że jego zdaniem Mbappe już niebawem przeniesie się na Bernabeu.

Zobacz wideo

- Sądzę, że niedługo przeniesie się do nas - powiedział Vinicius Junior w rozmowie z francuską stacją TF1. Media hiszpańskie informowały ostatnio, że Real chce w końcu ściągnąć Mbappe. Ma do tego dojść w przyszłym roku, bo w tym "Królewscy" wydali już wystarczająco dużo środków na letnie wzmocnienia. Do Madrytu przyszli m.in. Eden Hazard i Luka Jović.

- Oczywiście wiem, że każdy fan Realu Madryt marzy o tym transferze. To nie tylko ich marzenie, ale wszystkich drużyn. Nasi kibice chcieliby go zobaczyć w naszym składzie i myślę, że do tego dojdzie. Jestem pewien, że razem wygralibyśmy naprawdę wiele trofeów - chwalił brazylijski napastnik Francuza.