Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Barcelona stawia żądania Neymarowi. Musi spełnić szereg warunków, żeby wrócić

Barcelona postawiła Neymarowi warunki, które Brazylijczyk musi spełnić, żeby móc wrócić do drużyny mistrzów Hiszpanii. Piłkarz PSG bardzo chce opuścić francuski klub - donosi kataloński Sport.

Przede wszystkim Neymar musi obniżyć swoje żądania finansowe. Barcelona nie chce płacić swojemu byłemu zawodnikowi więcej, niż obecnie zarabia on w stolicy Francji.

Drugim warunkiem jest to, że Neymar musi wycofać pozew jaki złożył przeciwko Barcelony, w którym domagał się zapłacenia bonusu, jaki miał dostać po przedłużeniu swojego kontraktu z katalońskim klubem, podczas swojego ostatniego pobytu w nim.

Trzeci warunek, to publiczne ogłoszenie, że chce opuścić PSG i wrócić do Barcelony. Katalończykom ułatwi to ewentualne negocjacje z jego obecnym klubem.

Według źródeł zbliżonych Neymarowi, piłkarz zaakceptował wszystkie warunki i w najbliższym czasie możemy spodziewać się dalszych działań.

Operacja transferu Neymara jest bardzo delikatna. Nadal najwięcej do powiedzenia ma PSG, które ma z Brazylijczykiem ważny kontrakt, a i nie potrzebuje wcale łatać swojego budżetu wielomilionowymi transferami.

PSG podało cenę za Neymara. To byłby absolutny rekord transferowy

- PSG nie wyklucza sprzedaży Neymara w letnim oknie transferowym, ale oczekuje za Brazylijczyka minimum 300 mln euro - informują francuskie media.

Spekulacje na temat odejścia Neymara z PSG trwają od wielu tygodni. Brazylijczyk nie jest podobno zadowolony z pobytu w stolicy Francji. Najbliżej miałby być powrotu do Barcelony, ale mistrzowie Francji nie zamierzają sprzedawać go tanio.

Więcej o:
Komentarze (15)
Barcelona stawia żądania Neymarowi. Musi spełnić szereg warunków, żeby wrócić
Zaloguj się
 • elvisek101

  Oceniono 2 razy 2

  Zakaz turlania na dalszą odległość niż 2 metry od miejsca faulu :D :D :D

 • kisssmyass

  Oceniono 1 raz 1

  może jeszcze będą z niego ludzie, jeśli nie trafi na....Monię....

 • walkirrr

  Oceniono 5 razy 1

  buhahahaha nikt nie zapłaci za leniwego, zdziecinniałego gwałciciela 300 milionów ha ha ha

 • wolfpe

  0

  Przecież on tam stracił na wartości sportowej, więc skąd +80 do ceny jaką zapłacili gdy do tego był młodszy i na topie?

 • debordian

  0

  Wydawanie 300 milionów za dziecko, które nigdy nie dorosło i zostało gwałcicielem. świat oszalał. naprawdę. I nie mówię, że to Barcelona oszalała, bo im chodzi jedynie o biznes, a tam od dawna króluje makiawelizm. Ale jeśli ludzie kupują sobie koszulki z napisem Neymar, to naprawdę ciężko ich nazwać inaczej niż szaleńcami.

 • koenzymq10

  0

  ja bym go kupił tylko przy klauzuli, że za każdy rok skazania za gwałt (w zawiasach czy bez) płaci 100 mln euro zwrotu

 • Marcin Gajewski

  0

  Dokładnie! Podobno jego wartość spadła po gwałtach i zabawach do 150!? Już nie wiem co czytać !

 • tksiazek

  Oceniono 1 raz -1

  Nie wiem jak wy, ale ja interesuję się piłką nożną. I dla mnie najważniesze i właściwie jedynie ważne są piłkarskie mecze. Mnie naprawdę nie interesuje gdzie w tym tygodniu ma przechodzić Neymar czy inny Lewandowski. Jak wiem, że płacą na clickbajty ale na nich świat się nie kończy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX