Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Barcelona stawia żądania Neymarowi. Musi spełnić szereg warunków, żeby wrócić

Barcelona postawiła Neymarowi warunki, które Brazylijczyk musi spełnić, żeby móc wrócić do drużyny mistrzów Hiszpanii. Piłkarz PSG bardzo chce opuścić francuski klub - donosi kataloński Sport.

Przede wszystkim Neymar musi obniżyć swoje żądania finansowe. Barcelona nie chce płacić swojemu byłemu zawodnikowi więcej, niż obecnie zarabia on w stolicy Francji.

Zobacz wideo

Drugim warunkiem jest to, że Neymar musi wycofać pozew jaki złożył przeciwko Barcelony, w którym domagał się zapłacenia bonusu, jaki miał dostać po przedłużeniu swojego kontraktu z katalońskim klubem, podczas swojego ostatniego pobytu w nim.

Trzeci warunek, to publiczne ogłoszenie, że chce opuścić PSG i wrócić do Barcelony. Katalończykom ułatwi to ewentualne negocjacje z jego obecnym klubem.

Według źródeł zbliżonych Neymarowi, piłkarz zaakceptował wszystkie warunki i w najbliższym czasie możemy spodziewać się dalszych działań.

Operacja transferu Neymara jest bardzo delikatna. Nadal najwięcej do powiedzenia ma PSG, które ma z Brazylijczykiem ważny kontrakt, a i nie potrzebuje wcale łatać swojego budżetu wielomilionowymi transferami.

PSG podało cenę za Neymara. To byłby absolutny rekord transferowy

- PSG nie wyklucza sprzedaży Neymara w letnim oknie transferowym, ale oczekuje za Brazylijczyka minimum 300 mln euro - informują francuskie media.

Spekulacje na temat odejścia Neymara z PSG trwają od wielu tygodni. Brazylijczyk nie jest podobno zadowolony z pobytu w stolicy Francji. Najbliżej miałby być powrotu do Barcelony, ale mistrzowie Francji nie zamierzają sprzedawać go tanio.