Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Milan chce trzech piłkarzy Realu Madryt! Rozmowy już trwają

- AC Milan chce pozyskać z Realu Madryt Daniego Ceballosa, Mariano Diaza i Martina Odegaarda - informuje Sky Italia. Przedstawiciele włoskiej drużyny w tym celu przybyli już na rozmowy do stolicy Hiszpanii.

Milan od środy ma nowego trenera. Został nim Marco Giampaolo, który wcześniej pracował w Sampdorii Genua. Włoch podpisał dwuletni kontrakt z klubem z San Siro. Teraz działacze z Mediolanu zamierzają poszukać nowych piłkarzy do swojej drużyny.

Zobacz wideo

Jak informuje Sky Italia, przedstawiciele Milanu udali się w czwartek do Madrytu, by negocjować transfery Daniego Ceballosa, Mariano Diaza i Martina Odegaarda. Wszyscy trzej nie mają pewnego miejsca w składzie Realu i niewykluczone, że "Królewscy" zgodzą się na pozbycie ich. Tym bardziej, że w madryckim klubie trwa obecnie wyprzedaż. Marclos Lliorente oficjalnie został w czwartek piłkarzem Atletico Madryt.

- Milan ma nadzieję, że ta wizyta pomoże w zacieśnieniu stosunków między dwoma klubami - donosi Sky Italia. Decydujace rozmowy przeprowadzić mają dyrektorzy - po stronie Milanu Zvonimir Boban, a po stronie Realu Jose Angel Sanchez.

Portal Transfermarkt wycenia Ceballosa na 30 mln euro, Diaza na 20 mln euro, a Odegaarda na 15 mln euro.

Więcej o: