Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Real Madryt zrezygnuje z Pogby na rzecz innej gwiazdy? "Królewscy" chcą zaproponować wymianę

Pozyskanie Paula Pogby okazuje się dla Realu Madryt niezwykle trudnym zadaniem. Według informacji "The Sun" hiszpański klub może zrezygnować z piłkarza Manchesteru United na rzecz Christiana Eriksena. Co ciekawe, w ramach wymiany do Londynu mógłby powędrować wtedy Dani Ceballos.
Zobacz wideo

Real Madryt od dłuższego czasu czyni starania o Paula Pogbę, jednak wciąż napotyka kolejne przeszkody. Za sprowadzeniem piłkarza Manchesteru United optuje przede wszystkim Zinedine Zidane. Natomiast prezes "Los Blancos" Florentino Perez skłania się raczej ku zakupowi gwiazdy Tottenhamu – Christiana Eriksena. Pomocnik londyńczyków przyznał niedawno, że chce zmienić otoczenie i poszukać nowych wyzwań.

Real Madryt zdecyduje się na Christiana Eriksena? "Królewscy" chcą zaproponować pieniądze i Daniego Ceballosa

Być może również i Zidane zaczyna zdawać sobie sprawę, że zakontraktowanie Pogby może zakończyć się fiaskiem. Zdają się to potwierdzać doniesienia dziennika "The Sun". Według angielskich dziennikarzy "Królewscy" przygotowują już ofertę za Eriksena. W zamian za Duńczyka madrycki klub jest gotowy zaproponować "Kogutom" 45 milionów funtów oraz Daniego Ceballosa. Na przestrzeni ostatnich miesięcy w hiszpańskich mediach pojawiały się informacje, że 22-latek nie należy do ulubieńców francuskiego szkoleniowca. 

 

Daniel Levy oczekuje za Eriksena około 100 milionów funtów. Nie jest jednak wykluczone, że prezes Tottenhamu bliżej przyjrzy się ofercie Realu, bowiem za rok wygasa kontrakt reprezentanta Danii. A wtedy na zawodniku nie uda się zarobić ani pensa.