Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Hiszpańskie media ujawniają sensacyjną wiadomość Neymara: "Nie chcę już tutaj grać. Chcę wrócić do mojego domu, którego nigdy nie powinienem opuszczać"

"Wiadomość od Neymara" - widnieje na okładce środowego wydania "Mundo Deportivo", które słowa Brazylijczyka oznacza jako "Top Secret". Zdaniem hiszpańskiego dziennika piłkarz jest zdecydowany na odejście z Paris Saint-Germain i chce wrócić do Barcelony.

- Neymar bardzo jasno pokazuje, że popełnił błąd, odchodząc z Barcelony. Zrobił to z powodów finansowych oraz liczył na to, że PSG zbuduje wielki klub z nim w roli głównej. Minęły jednak dwa lata, a PSG zawodzi w Europie - pisał niedawno kataloński "Sport". Zdaniem gazety Neymar nie ma żadnej motywacji do kontynuowania swojej kariery we Francji. Teraz udowadniają to słowa zawodnika, opublikowane przez "Mundo Deportivo".

Zobacz wideo

"Nie chcę już tutaj grać"

- Nie chcę już tutaj grać. Chcę wrócić do mojego domu, którego nigdy nie powinienem opuszczać - miał powiedzieć Neymar, zdaniem dziennikarzy "Mundo Deportivo", którzy cytują jego słowa na okładce środowego wydania dziennika. 27-latek ma dość gry w paryskim zespole, który nie jest w stanie osiągnąć sukcesu w europejskich pucharach.

'Mundo Deportivo' ujawnia wiadomość Neymara'Mundo Deportivo' ujawnia wiadomość Neymara www.mundodeportivo.com

Mistrzowie Francji w dwóch ostatnich sezonach odpadali z Ligi Mistrzów już w 1/8 finału, a Neymar opuszczał decydujące mecze ze względu na kontuzje. Brazylijczyk jest również niezadowolony z gry w Ligue 1, gdzie rywale traktują go bardzo ostro. W poprzednim sezonie Neymar w 28 meczach strzelił 23 gole i zaliczył 13 asyst.