Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Prezes FC Barcelony zaskoczył swoimi słowami ws. Antoine'a Griezmanna. Co z transferem?

Prezydent FC Barcelony, Josep Maria Bartomeu zaprzeczył, że odbywały się rozmowy dotyczące transferu Antoine'a Griezmanna na Camp Nou. Zupełnie innego zdania wcześniej był prezes Atletico Madryt, który stwierdził, że przenosiny zostały już potwierdzone.

Miguel Angel Gil Marin, dyrektor generalny Atletico Madryt, ujawnił w środę, że Antoine Griezmann trafi latem do FC Barcelony. Dyrektorzy Barcelony nie chcieli ogłaszać transferu Francuza do lipca, ponieważ chcieli ułatwić mu przeprowadzkę do klubu. W poniedziałek zupełnie inne informacje przekazał Josep Maria Bartomeu, prezydent "Dumy Katalonii".

Zobacz wideo

Bartomeu: Barcelona nie rozmawiała z Griezmannem

Bartomeu zaprzeczył, że prowadzone były jakiekolwiek rozmowy dotyczące transferu francuskiego piłkarza. - Zawsze to mówiliśmy, nigdy nie rozmawialiśmy z nim [Griezmannem - przyp. red.], nie ma w ogóle takiego tematu. Sprawdzamy obecnie, jak rozwija się sytuacja na rynku w ostatnich dniach i tygodniach - powiedział prezydent FC Barcelony.

Jego słowa sugerują, że temat sprowadzenia mistrza świata jest daleki od realizacji. Kataloński "Sport" tymczasem informował, że Griezmann porozumiał się w sprawie transferu do PSG. W mediach pojawiają się informacje o innych możliwościach transferowych dla Francuza, którym interesują się także Bayern Monachium, Chelsea oraz jeden z klubów z Manchesteru.