Mariusz Stępiński na celowniku kolejnego klubu! Polski napastnik trafi do Primera Division?

Włoskie i hiszpańskie media informują, że Mariusz Stępiński znalazł się na radarze Celty Vigo. Napastnik Chievo Verony, które niedawno pożegnało się z Serie A, jest obserwowany także przez: Udinese, Sampdorię i Parmę.
Zobacz wideo

Mariusz Stępiński dołączył do Chievo Verony w 2017 roku, w ramach wypożyczenia z FC Nantes. Przed sezonem 2018/2019 włoski klub zdecydował się wykupić napastnika, za którego zapłacił 2,5 miliona euro. 24-latek zanotował w barwach Chievo 60 spotkań i 11 goli (6 w minionym sezonie). 

Mariusz Stępiński trafi do Celty Vigo? Polskiego napastnika obserwują tez kluby Serie A

Po tym, jak zespół ze Stadio Marcantonio Bentegodi pożegnał się z Serie A, Stępińskim zaczęło interesować się kilka włoskich klubów. Media z Półwyspu Apenińskiego najczęściej wspominały o: Udinese, Sampdorii i Parmie. Teraz do tego grona dołączyła Celta Vigo. Informację o tym, że 17. drużyna hiszpańskiej ekstraklasy obserwuje Polaka opublikowały:  "L'Arena" i "AS".

 

Z Celtą już wkrótce może opuścić Maxi Gomez, który w zakończonych niedawno rozgrywkach strzelił 13 goli. Władze "Celestes" chciałyby zastąpić Urugwajczyka Santim Miną z Valencii, ale nie wykluczają kolejnych wzmocnień linii ataku. Chievo żąda za Stępińskiego około 5 milionów euro. 

Więcej o: