Sztab FC Barcelony wściekły na jedną z gwiazd. Klub nie wyklucza sprzedaży zawodnika

Ousmane Dembele jest piłkarzem tyleż utalentowanym, co niezdyscyplinowanym. Tuż przed finałem Pucharu Króla Francuz ponownie spóźnił się na trening, co bardzo nie spodobało się sztabowi szkoleniowemu FC Barcelony. Według dziennika "As" Dembele miał otrzymać od klubu ostatnie już ostrzeżenie.
Zobacz wideo

Ousmane'owi Dembele już kilkukrotnie zdarzało się spóźniać na treningi FC Barcelony. W grudniu ubiegłego roku piłkarz w ogóle nie pojawił się na zajęciach, a gdy po kilku godzinach zdołano się z nim skontaktować, tłumaczył swoje zachowanie nagłymi problemami zdrowotnymi. Problem w tym, że tej wersji nie potwierdził później klubowy lekarz.

Ousmane Dembele znów spóźnił się na trening. FC Barcelona postawiła zawodnikowi ultimatum

Jak informuje "As" w tygodniu poprzedzającym tegoroczny finał Pucharu Króla 22-latek ponownie przybył na trening spóźniony. W spotkaniu decydującym o tytule "Duma Katalonii" przegrała z Valencią 0:2 i nie zdołała obronić trofeum. Były gracz Borussii Dortmund tym razem usprawiedliwiał się indywidualną wizytą u fizjoterapeuty. Problem w tym, że godzina zbiórki była ustalona już wcześniej dla całej kadry mistrza Hiszpanii. 

 

Niesubordynacja Dembele miała wprawić w prawdziwą wściekłość trenera Barcelony Ernesto Valverde. Francuski skrzydłowy usłyszał podobno, że jeśli taka sytuacja się powtórzy, klub zdecyduje o umieszczeniu go na liście transferowej. 

Dembele przybył na Camp Nou w 2017 roku z Borussii Dortmund. Kataloński klub zapłacił za niego aż 125 milionów euro. Choć zawodnik strzelił w tym sezonie 14 bramek i zanotował 9 asyst, to wciąż w opinii wielu kibiców nie prezentuje pełni swoich możliwości. 

Więcej o: