Real Madryt dokona kolejnego wielkiego transferu? Otoczenie młodej gwiazdy naciska na transfer

Jak donoszą hiszpańskie media, Kylian Mbappe nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w PSG i wkrótce może szukać nowych wyzwań, o czym sam zresztą mówił. Sytuacji przygląda się Real Madryt, który może rozpocząć negocjacje w sprawie młodego zawodnika. Sama otoczenie zawodnika też namawia go na transfer.

Kilka tygodni temu Kylian Mbappe przyznał, że jest gotów zmienić barwy klubowe. Na jego słowa natychmiast zareagowali działacze PSG, którzy w oficjalnym komunikacie podkreślili, że nie zamierzają pozbywać się młodego Francuza. - Osiągnąłem tutaj wielkie rzeczy i być może to czas, bym wziął większą odpowiedzialność. Może w PSG, co zrobiłbym z przyjemnością, a może gdzieś indziej w nowym projekcie? - przyznał Francuz. Na jego słowa natychmiast zareagowali działacze klubu z Paryża, którzy w oficjalnym komunikacie podkreślili, że nie zamierzają pozbywać się francuskiego piłkarza.

Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD 

Hiszpańskie media zaczęły jednak wietrzyć szansę na transfer do Realu Madryt. - Kylian Mbappe nie jest obecnie zadowolony z poziomu sportowego klubu i chce odejść z Paris Saint Germain - twierdzi telewizja "La Sexta". "Drogi Mbappe i PSG ewidentnie się rozchodzą" - dodaje hiszpański program "El Chiringuito".

Mbappe od dwóch lat łączony jest z możliwym transferem do Realu Madryt. Latem 2017 roku ówczesny klub piłkarza AS Monaco uzgodnił już warunki całej operacji z Królewskimi. Na ostatniej prostej w walkę o zawodnika włączyło się jednak PSG, które było w stanie zaoferować młodej gwieździe wyższe zarobki. Mimo że napastnika łączy z paryskim klubem wieloletni kontrakt, z Hiszpanii wciąż napływają wiadomości o zainteresowaniu Realu. Zdaniem mediów z Półwyspu Iberyjskiego, jeśli tylko nadarzy się okazja, madrytczycy zrobią wszystko, co w ich mocy, by sprowadzić do siebie Mbappe. 

Więcej o: