FC Barcelona zaprezentowała nowe stroje. Zagrają w takich po raz pierwszy w swojej historii

FC Barcelona zaprezentowała nowe stroje, przygotowane na sezon 2019/2020. Po raz pierwszy w swojej 120-letniej historii porzuciła pasy, które zostały zastąpioną kratą.

W poniedziałek FC Barcelona zaprezentowała nowe stroje, w których będą występować piłkarze w sezonie 2019/2020. Po raz pierwszy w 120-letniej historii klubu nie ma nich pasów, które zostały zastąpione kratą. W internecie już pojawiły się głosy sprzeciwu fanów wobec tej zmiany. - Ten strój jest czymś nowym i ekscytującym - powiedział Gerard Pique w komunikacie opublikowanym przez klub.

Zobacz wideo

W prezentacji strojów wzięli udział zawodnicy wszystkich grup FC Barcelony, m.in. piłkarze Gerard Pique, Lionel Messi, Sergio Busquets i Sergi Roberto, piłkarki Lieke Martens, Alexia Putellas oraz Vicky Losada, Riqui Puig (zespół rezerw), koszykarz Pierre Oriola czy piłkarz ręczny Víctor Tomàs. - To może być coś innego, ale nadal jest to w stu procentach Barca. Projekt pokazuje więź, jaka łączy klub z kibicami i ludźmi, którzy podróżują po mieście - podkreślił Gerard Pique.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.