Real Madryt złożył ofertę za młodą gwiazdę Benfiki! 80 milionów euro nie wystarczyło

Jak informuje "As" Real Madryt rozpoczął starania o Joao Feliksa. "Królewscy" złożyli już oficjalną ofertę za młodą gwiazdę Benfiki, jednak portugalski klub zdecydował się ją odrzucić.
Zobacz wideo

Joao Felix to jeden z najbardziej rozchwytywanych talentów w Europie. 19-letni napastnik Benfiki od dłuższego czasu znajduje się na celowniku Juventusu, obu Manchesterów, Barcelony, Atletico i Realu Madryt. Jak informuje „As”  władze „Królewskich” postanowiły wysforować się na początek wyścigu i złożyły oficjalną ofertę za Portugalczyka. 

Real Madryt złożył ofertę za Joao Feliksa. Benfika odrzuciła 80 milionów euro

„Los Blancos” zaproponowali za Feliksa kwotę 80 milionów euro. Uwzględniając późniejsze bonusy, ta suma mogłaby wzrosnąć nawet do 120 milionów euro. Mistrz Portugalii zdecydował się jednak odrzucić starania hiszpańskiego giganta. Zdaniem dziennikarzy „Asa” cztery kluby są gotowe zapłacić za piłkarza wspomniane 120 milionów euro bez rozbijania tej sumy na kolejne transze. Podobno takie oferty leżą już na biurku prezesa Benfiki. 

 

Miniony sezon okazał się dla Feliksa przełomowy. Jeszcze rok temu nastolatek występował w Benfice B. W rozgrywkach 2018/2019 Portugalczyk, już w barwach pierwszej drużyny, zaliczył 43 występy, w których strzelił 20 bramek i zanotował 11 asyst.  

Więcej o: