Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Real Madryt oferuje trzy swoje gwiazdy za Paula Pogbę! Kosmiczna transakcja

Gareth Bale, James Rodriguez i Keylor Navas. To trzech piłkarzy, których Real Madryt chce zaoferować Manchesterowi United w zamian za Paula Pogbę - informuje "The Times".

Real Madryt jest zdeterminowany do tego, by przeprowadzić w lecie transfer Paula Pogby. Na sprowadzenie Francuza do klubu naciska Zinedine Zidane, który jest przekonany, że właśnie takiego wzmocnienia potrzebuje jego drużyna. Królewscy zaczęli więc szukać sposobu, jak sprowadzić 26-letniego pomocnika, którego Manchester United nie zamierza oddawać za bezcen.

Zobacz wideo

Paul Pogba = Gareth Bale, James Rodriguez i Keylor Navas. Real Madryt chce pozbyć się piłkarzy

Brytyjski "The Times" informuje, że Florentino Perez tak skonstruował ofertę za Pogbę, by nie tylko wzmocnić własną kadrę, ale przy okazji pozbyć się zawodników, którzy nie mieszczą się w dalszych planach Realu. I co więcej: wszystko może nawet odbyć się bezgotówkowo, bo Królewscy za Pogbę chcą zaoferować Manchesterowi United aż trzech graczy: Garetha Bale'a, Jamesa Rodrigueza i Keylora Navasa.

Najważniejszy w tej układance jest Bale. W Madrycie nikt nie liczy już na Walijczyka, ale ten wciąż cieszy się wysoką renomą na Wyspach Brytyjskich i mógłby znacznie obniżyć cenę za Pogbę, która wynosi ok. 150 mln euro. Na razie nie wiadomo tylko, jak na ofertę zareagują w Manchesterze. Brytyjskie media donoszą, że w klubie nie chcą pozbywać Pogby, ale już sam piłkarz jest podobno mocno nastawiony na transfer. Dlatego jeśli formalna propozycja się pojawi, może naciskać na władze klubu, by wydały pozwolenie na transfer.