Oficjalnie: Sergio Ramos, kapitan Realu Madryt, podjął decyzję ws. przyszłości!

Sergio Ramos zostaje w Realu Madryt! Kapitan "Królewskich" poinformował o tym podczas specjalnej konferencji prasowej. - Nie odejdę ani za darmo, ani za pieniądze - przyznał Ramos.

W ostatnich dniach w mediach pojawiły się informacje o tym, że Sergio Ramos może odejść z Realu Madryt. Powodem takiej decyzji miała być kłótnia z Florentino Perezem, prezesem Realu Madryt. W czwartek Ramos zdementował te informacje na specjalnej konferencji prasowej.

Zobacz wideo

- Nie odejdę ani za darmo, ani za pieniądze. Gdy czuję się kochany, zostaję w danym miejscu, a w Realu Madryt czuję się kochany. Z Florentino Perezem ma relacje jak z ojcem i taka była nasza rozmowa. To był okropny rok i chcemy razem tworzyć przyszłość Realu Madryt - powiedział Sergio Ramos na oficjalnej konferencji prasowej.

- Chcę jasno przekazać informacje o mojej przyszłość. Nigdy nie miałem żadnego starcia z kibicami. Chcę tu skończyć karierę, chcę tu wypełnić kontrakt. Przedłużyłbym kontrakt dożywotnio. Mam z prezesem doskonałe stosunki. On podejmuje swoje decyzje i przy każdej z nich okazywał mi pełną sympatię - mówił Sergio Ramos, cytowany przez portal realmadryt.pl.

Sergio Ramos jest piłkarzem Realu Madryt od 2005 roku. W barwach madryckiego klubu rozegrał 606 meczów, strzelił 84 gole i miał 39 asyst.

Więcej o: