Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sergio Ramos odejdzie? Real Madryt chce z nim postąpić tak, jak z Cristiano Ronaldo

Sergio Ramos coraz mocniej zastanawia się nad opuszczeniem Realu Madryt. Według "AS-a" Hiszpan ma już kilka ofert, także z mocnych, europejskich klubów, a "Marca" twierdzi, że jeśli Florentino Perez dostanie dobrą ofertę, to nie będzie robił problemów zawodnikowi, tak jak miało to miejsce z Cristiano Ronaldo.

Prezes Realu Madryt Florentino Perez potwierdził, że Sergio Ramos dostał bardzo dobrą ofertę z ligi chińskiej. Perez nie chce się jednak zgodzić na odejście kapitana klubu za darmo. 

Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD

Zdaniem dziennikarza "Marca" sprawa jest jednak rozwojowa, a przed Ramosem i klubem kolejne spotkanie w sprawie ewentualnego transferu. Real Madryt będzie teraz czekał na ewentualną ofertę za swojego piłkarza, bo na pewno nie odpuści go za darmo. "Marca" twierdzi jednak, że jeśli oferta będzie dobra finansowo, to klub zdecyduje na oddanie zawodnika, tak jak to było w przypadku Cristiano Ronaldo.

Ramos nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w klubie, a teraz o jego aspiracjach dowiedziało się kilka mocnych klubów. "AS" twierdzi, że do gry mogą wejść Liverpool, Manchester United i klub z Chin, a także Juventus, który jest chyba najbardziej zdeterminowany. Klauzula odstępnego wynosi 800 milionów euro, ale Real zadowoli się zdecydowanie niższą ofertą. 

Okazuje się, że Ramos faktycznie rozmawiał z Perezem o swojej przyszłości. - To nieprawda, że widzieliśmy się w jego domu, po prostu przyszedł do mojego biura i powiedział mi, że ma bardzo dobrą ofertę z Chin. Nie mogą jednak za niego zapłacić, tylko oczekują wolnego transferu - powiedział Perez w programie El Partidazo w radiu COPE. Florentino Perez dodał również, że Sergio Ramos ma obecnie najwyższy kontrakt w drużynie.

Sergio Ramos występuje w Realu Madryt od 2005 roku, kiedy trafił na Santiago Bernabeu z Sevilli. Niewykluczone, że sezon 2018/19 był jego ostatnim w madryckim klubie. "Odejście Ramosa z Realu nie jest wykluczone" - podał hiszpański dziennikarz, Juanfe Sanz, w programie Chiringuito.

Sergio Ramos ma wątpliwości

Klubową sytuację Ramosa pilnie obserwują dziennikarze „Marki”, którzy twierdzą Zinedine Zidane nie chciałby żegnać się z piłkarzem i prowadzi z nim intensywne rozmowy. Francuski trener wciąż widzi 33-latka jako kluczową postać w swoim zespole i to nie tylko na boisku, ale i w szatni. Ramos zwierzył się podobno Zidane'owi ze swoich wątpliwości, a szkoleniowiec „Królewskich” chce zapewnić zawodnikowi, jak najlepsze warunki do kontynuowania kariery na Santiago Bernabeu.