Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Prezes Realu Madryt potwierdził ofertę dla kapitana klubu!

Prezes Realu Madryt Florentino Perez potwierdził, że Sergio Ramos dostał bardzo dobrą ofertę z ligi chińskiej. Perez nie chce się jednak zgodzić na odejście kapitana klubu.

Sergio Ramos występuje w Realu Madryt od 2005 roku, kiedy trafił na Santiago Bernabeu z Sevilli. Niewykluczone, że sezon 2018/19 był jego ostatnim w madryckim klubie. "Odejście Ramosa z Realu nie jest wykluczone" - podał hiszpański dziennikarz, Juanfe Sanz, w programie Chiringuito.

Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD

Okazuje się, że Ramos faktycznie rozmawiał  z Perezem o swojej przyszłości. - To nie prawda, że widzieliśmy się  w jego domu, po prostu przyszedł do mojego biura i powiedział mi, że ma bardzo dobrą ofertę z Chin. Nie mogą jednak za niego zapłacić, tylko oczekują wolnego transferu - powiedział Perez w programie El Partidazo w radiu COPE.

Florentino Perez dodał również, że Sergio Ramos ma obecnie najwyższy kontrakt w drużynie.

Klubową sytuację Ramosa pilnie obserwują dziennikarze „Marki”, którzy twierdzą Zinedine Zidane nie chciałby żegnać się z piłkarzem i prowadzi z nim intensywne rozmowy. Francuski trener wciąż widzi 33-latka jako kluczową postać w swoim zespole i to nie tylko na boisku, ale i w szatni. Ramos zwierzył się podobno Zidane'owi ze swoich wątpliwości, a szkoleniowiec „Królewskich” chce zapewnić zawodnikowi, jak najlepsze warunki do kontynuowania kariery na Santiago Bernabeu.