Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Florentino Perez liczy na wielki transfer. "Mam nadzieję, że wreszcie do nas trafi"

Prezes Realu Madryt potwierdził zainteresowanie Edenem Hazardem z londyńskiej Chelsea. Perez ma nadzieję, że zawodnik wkrótce trafi do drużyny Królewskich.

Prezes Realu Madryt potwierdził zainteresowanie Eden Hazardem. - Mam wielką nadzieję, że Hazard trafi do Madrytu. Mam nadzieję, że to się stanie w tym roku. Chcieliśmy ściągnąć go od kilku lat, ale liczę, że teraz to się uda. Jednak jeszcze nie osiągnęliśmy porozumienia - mówił Florentino Perez w poniedziałkowej audycji w radiu Onda Cero.

Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD

Real Madryt bardzo chce pozyskać Edena Hazarda. Chelsea chce jednak zarobić więcej niż oferują Królewscy. Londyński klub wyznaczył "deadline" negocjacji z Realem. Jeśli oba kluby nie dojdą do porozumienia do 4 czerwca, to Chelsea skończy rozmowy.

Chelsea żąda 130 mln funtów za transfer Edena Hazarda - informuje brytyjska stacja Sky Sports News. Inne źródła podają, że chodzi o 112 milionów funtów. Real Madryt oferuje jednak tylko 86 milionów funtów za belgijskiego pomocnika. Dodatkowo Królewscy stwierdzili, że nie zapłacą więcej za piłkarza, któremu w przyszłym roku wygasa kontrakt. 

Chelsea ma powoli dość przeciągających się negocjacji i ustaliło, że datą graniczną będzie 4 czerwca. Jeśli do tego czasu nie uda się osiągnąć porozumienia, klub po prostu zakończy negocjacje z Realem Madryt. 

Eden Hazard chce dołączyć do Realu Madryt. Reprezentant Belgii domagał się transferu już po mistrzostwach świata w Rosji, ale hiszpański klub nie był w stanie wykupić piłkarza z Chelsea. Jak donosi "ABC", które powołuje się się na otoczenie piłkarza, ten bardzo żałuje, że nie udało mu się przejść do Realu latem 2017 roku