Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Real Madryt znalazł następcę Sergio Ramosa? Klopp może się wściec

Zdaniem "Marki" Real Madryt jest przygotowany na odejście Sergio Ramosa. - Jego następcą może zostać Virgil van Dijk - twierdzą dziennikarze hiszpańskiego dziennika.

Sergio Ramos występuje w Realu Madryt od 2005 roku, kiedy trafił na Santiago Bernabeu z Sevilli. Niewykluczone, że sezon 2018/19 był jego ostatnim w madryckim klubie. "Odejście Ramosa z Realu nie jest wykluczone" - podał hiszpański dziennikarz, Juanfe Sanz, w programie Chiringuito. Okazuje się, że działacze "Królewskich" są już przygotowani na taki rozwój wypadków.

Zobacz wideo

Zdaniem hiszpańskich mediów, Ramosowi nie spodobały się różne zachowanie i komentarze kierowane w jego stronę. - Jego otoczenie mówi, że jest już tym zmęczony i stąd powstały wątpliwości - dodał Sanz. Te informacje potwierdza "Marca", która twierdzi, że obrońcą Realu interesują się już największe kluby Europy, w tym Manchester United oraz PSG.

Hiszpański dziennik informuje o tym, że Real Madryt jest przygotowany na odejście Ramosa już latem. Według "Marki", działacze "Królewskich" wytypowali już jego następcę, którym miałby zostać Virgil van Dijk, który jest obecnie najdroższym obrońcą na świecie, po tym jak Liverpool wykupił go za 85 milionów euro z Southampton.