Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gwiazda odejdzie z Realu Madryt? Giganci zainteresowani

"Odejście Sergio Ramosa z Realu Madryt nie jest wykluczone" - podał hiszpański dziennikarz, Juanfe Sanz, w programie Chiringuito.

Sergio Ramos występuje w Realu Madryt od 2005 roku, kiedy trafił na Santiago Bernabeu z Sevilli. Niewykluczone, że sezon 2018/19 był jego ostatnim w madryckim klubie. "Odejście Ramosa z Realu nie jest wykluczone" - podał hiszpański dziennikarz, Juanfe Sanz, w programie Chiringuito.

Zobacz wideo

Wg hiszpańskich mediów Ramosowi nie spodobały się różne zachowania i komentarze skierowane w jego stronę. „Jego otoczenie mówi, że jest tym zmęczony i dlatego istnieją wątpliwości" - dodał Sanz. Sensacyjne informacje potwierdziła Marca, zdaniem której Ramosem interesują się już największe kluby Europy.

Zdaniem gazety na czele wyścigu po stopera znalazłyby się Manchester United oraz PSG. Sam Ramos ma uważać, że przenosiny dobrze zrobiłyby nie tylko jemu, ale też całemu Realowi. Hiszpan uważa tak, mimo że na jego umiejętności i cechy przywódcze wciąż liczy Zinedine Zidane.

Marca dodała też, że informacje o potencjalnym odejściu Ramosa nie są niczym nowym dla Realu Madryt. Zawodnik miał spotkać się z Florentino Perezem już 15 dni temu i wtedy już obaj panowie, w towarzystwie najbliższego toczenia Ramosa, dyskutowali na temat przyszłości piłkarza. Do spotkania miało dojść w domu Ramosa, a obie strony dały sobie jeszcze kilka dni na przemyślenie ewentualnych decyzji.

Umowa zawodnika z Realem wygasa 30 czerwca 2021 roku.