Celta Vigo odrzuciła pierwszą ofertę za napastnika i żąda od Barcelony 40 milionów euro!

Jak donosi "Radio Galega" FC Barcelona złożyła pierwsza ofertę za napastnika Celty Vigo - Maxiego Gomeza. Propozycja opiewająca na 25 milionów euro została jednak odrzucona. Klub z Vigo żąda za swojego piłkarza zdecydowanie więcej.
Zobacz wideo

FC Barcelona sonduje rynek w poszukiwaniu zawodnika, który mógłby w przyszłym sezonie odciążyć nieco Luisa Suareza. Takiej roli z pewnością nie spełnił Kevin-Prince Boateng, który meldował się na boisku tylko 4-krotnie, nie notując ani jednego trafienia.

La Liga. Celta Vigo odrzuciła pierwszą ofertę za Maxiego Gomeza. Żąda od Barcelony 40 milionów euro!

„Radio Galega” poinformowało, że „Duma Katalonii” czyni starania o napastnika Celty Vigo – Maxiego Gomeza i złożyła już pierwszą ofertę, opiewającą na 25 milionów euro. Jednak „Celestes” odrzucili tę propozycję, bowiem klauzula odejścia Urugwajczyka jest dwukrotnie wyższa. Podobno, władze klubu z Vigo byłyby skłonne sprzedać 22-latka za nie mniej niż 40 milionów euro. Co ciekawe, Gomez otwarcie przyznaje, że jego marzeniem jest gra w jednym zespole z Luisem Suarezem

 

Reprezentant Urugwaju wystąpił w tym sezonie w 35 spotkaniach La Liga. Strzelił w nich 13 goli i dołożył 5 ostatnich podań. Gomez dołączył do Celty w 2017 roku za 4 miliony euro. 

Więcej o: