Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Antoine Griezmann niechciany w drużynie FC Barcelony! Hiszpańskie media zdradziły cztery powody

Antoine Griezmann w trakcie letniego okna transferowego ma przenieść się z Atletico Madryt do FC Barcelony. Jak informuje dziennik "Sport", transfer Francuza do Katalonii może jednak wywołać problemy, bo napastnika w zespole nie chcą piłkarze mistrzów Hiszpanii.

- To było niesamowite pięć lat. Dziękuję bardzo za wszystko, będę miał was w sercu - powiedział Antoine Griezmannw specjalnym wideo, opublikowanym przez Atletico. Piłkarz oficjalnie pożegnał się z madryckim zespołem i wszystko wskazuje na to, że przeniesie się do Barcelony. Mistrzowie Hiszpanii zamierzają skorzystać z klauzuli kwoty odstępnego zapisanej w kontrakcie piłkarza, która od 1 lipca będzie wynosić 120 mln euro (teraz jest o 80 mln większa).

Zobacz wideo

Transfer piłkarza do mistrzów Hiszpanii wciąż nie jest jednak przesądzony. Po pierwsze dlatego, że interesuje się nim kilka innych europejskich klubów. Po drugie - niechęć piłkarzy Barcelony do francuskiego mistrza świata. Kataloński dziennik "Sport" w sobotnim wydaniu podał cztery powody, przez które gracze "Blaugrany" nie chcą, by Griezmann dołączył do ich szatni.

  • Odmówienie transferu do Barcelony w zeszłym sezonie, gdy wszyscy nastawili się na jego przyjście
  • Publikowane przez media kłamstw na temat rzekomych telefonów Leo Messiego do Francuza i namawiania go na przejście do Barcelony
  • Brak przekonania o możliwym podniesieniu jakości gry drużyny przez Griezmanna
  • Zły przekaz dla innych piłkarzy, którymi interesuje się Barcelona - Griezmann długo zwodził bowiem kataloński klub