Agent Garetha Bale'a o jego przyszłości. "Zidane nie chce tego samego"

- Gareth chce zostać w Realu, jednak nie jestem przekonany, że Zidane chce tego samego - powiedział menedżer Garetha Bale'a, Jonathan Barnett.
Zobacz wideo

Real Madryt latem czeka kadrowa rewolucja. Zinedine Zidane ma otrzymać setki milionów euro na wzmocnienia, a część pieniędzy ma pochodzić ze sprzedaży piłkarzy, którzy obecnie znajdują się w kadrze "Królewskich." Jednym z zawodników, którzy latem mają opuścić Santiago Bernabeu, jest Gareth Bale. Jak się okazuje, Walijczyk wcale nie chce jednak odchodzić z hiszpańskiego klubu.

Zidane chce odejścia Bale'a i innych piłkarzy

- Gareth chce zostać w Realu, jednak nie jestem przekonany, że Zidane chce tego samego. Bale ma kontrakt do 2022 roku i byłby szczęśliwy, gdyby wypełnił go do końca. W mojej opinii wciąż jest jednym z trzech-czterech najlepszych piłkarzy na świecie. Nie sądzę, by Zidane uważał tak samo - powiedział mediom agent zawodnika, Jonathan Barnett. Zdaniem hiszpańskich mediów Bale ma być jednym z kilku piłkarzy, którzy latem na pewno odejdą z Realu. Obok Walijczyka klub mają opuścić m.in. Dani Ceballos, Marcos Llorente czy nawet Luka Modrić. Spekuluje się, że na Santiago Bernabeu mogą trafić m.in. Eden Hazard, Paul Pogba czy Christian Eriksen.

Więcej o: