Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zinedine Zidane znalazł następcę Marcelo w Realu Madryt. 40 milionów euro!

Zinedine Zidane podjął decyzję, kto ma zastąpić Marcelo na lewej obronie w Realu Madryt. Era brazylijskiego obrońcy dobiega powoli końca, a zastąpić go może Francuz - Ferland Mendy z Olympique Lyon.
Zobacz wideo

Według gazety „Marca” Zinedine Zidane poprosił władze klubu ściągniecie do klubu lewego obrońcy Olympique Lyon, 23-letniego Ferlanda Mendy'ego. W ostatnich tygodniach w mediach pojawiały się różne nazwiska, jak: Junior Firpo (Betis), Alex Grimaldo (Benfica) i David Alaba (Bayern), ale to Mendy najbardziej przekonuje trenera Królewskich.

Real Madryt zapłaci 40 mln euro?

Piłkarz był jednym z kluczowych zawodników Lyonu w tym sezonie. Obrońca wystąpił w 39 meczach, strzelił trzy gole i zaliczył trzy asysty. Mendy to szybki zawodnik, który dobrze czuje się zarówno w obronie, jak i w ofensywie. Dobrze gra także obiema nogami.  „Marca” dodaje również, że Ferland Mendy był w orbicie zainteresowań Barcelony w zeszłym sezonie. Cena za Mendy'ego wynosi około 40 milionów euro i jest to kwota w zasięgu Realu Madryt. Klub ustalił jednak, że wyda mniej na uzupełnienie lewej obrony. Może to zatem oznaczać, że Królewscy będą chcieli zbić cenę za Francuza.