Diego Godin znalazł nowy klub! Symbol Atletico odchodzi. "Rojiblancos" znaleźli jego następcę

Atlético Madrid jest bliskie porozumienia z Porto w sprawie Felipe Monteiro. Środkowy obrońca ma zostać następcą Diego Godina, który przechodzi do Interu Mediolan.
Zobacz wideo

Diego Godin doszedł w styczniu do porozumienia z Interem Mediolan i w lecie tego roku odejdzie z Atletico Madryt. Urugwajczyk podpisze z nowym klubem dwuletni kontrakt. Symbol Atletico w ostatnich latach swój pożegnalny mecz rozegra 12 maja w 37. kolejce z Sevillą. Diego Simeone rozpoczął poszukiwania zastępcy już kilka miesięcy temu i okazało się, ze trafiło na środkowego obrońcę Porto - Felipe Monteiro. 

Atletico Madryt pozyskuje Felipe Monteiro

Środkowy obrońca Porto Felipe Monteiro jest bliski zostania pierwszym transferem Atletico Madryt w letnim okienkiem transferowym. Pomiędzy klubami od kilku tygodni toczyły się zaawansowane negocjacje, ale porozumienie na pewno nie zostanie ogłoszone przed ostatnim meczem Porto, czyli finałem krajowego pucharu, który zostanie rozegrany 25 maja. 29-letni Felipe był celem Realu Madryt kilka sezonów temu, ale Los Blancos nie byli wówczas chętni do aktywowania klauzuli wynoszącej 50 milionów euro.

Więcej o: