El Chiringuito: Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik na celowniku giganta

Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik są w gronie napastników obserwowanych przez Real Madryt - poinformowano w hiszpańskim programie telewizyjnym El Chiringuito.
Zobacz wideo

Krzysztof Piątek, Arkadiusz Milik, Patrick Cutrone, Timo Werner, Kasper Dolberg i Luka Jović - to grono sześciu napastników obserwowanych przez Real Madryt. "Królewscy" szukają napastnika na przyszły sezon i niewykluczone, że ściągną któregoś z napastników z tej listy. 

Piątek i Milik na celowniku Realu Madryt, ale to Jović jest faworytem

Real Madryt najbardziej skłania się ku pozyskaniu Luki Jovicia z Eintrachtu Frankfurt, ale Serbem interesują się również takie kluby jak PSG czy Barcelona. Z tego względu "Królewscy" patrzą na alternatywy. Rozważają przede wszystkim młodszych piłkarzy mających potencjał na to, by zostać gwiazdami w przyszłości. Tacy zawodnicy jak Kylian Mbappe czy Harry Kane są praktycznie poza zasięgiem Realu - nie wiadomo, czy ich kluby zgodziłyby się na transfer, a nawet jeśli by to zrobiły, to piłkarze kosztowaliby setki milionów euro.

Krzysztof Piątek w styczniu przeszedł z Genoi do Milanu, ale już wtedy Real bacznie obserwował jego poczynania i sondował możliwość jego transferu. Za to Milik niedługo powinien przedłużyć swoją umowę z Napoli aż do 2024 roku. Jak na razie transfer któregokolwiek z nich do Realu jest bardzo mało prawdopodobny, ale hiszpański klub zna ich potencjał i dlatego bacznie ich obserwuje.

Więcej o: