Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Hiszpańskie media: Real Madryt nie planuje już zakupu napastnika

Zdaniem hiszpańskiego dziennika "AS", Real Madryt nie planuje już zakupu nowego napastnika. Karim Benzema swoją wysoką formą przekonał działaczy klubu ze stolicy, że trudno będzie znaleźć kogoś lepszego na jego miejsce.
Zobacz wideo

Dziennikarze hiszpańskiego "Asa" podkreślają znakomitą formę strzelecką Karima Benzemy, który zdobył 26 bramek w 48 spotkaniach. Francuz dzięki swojej grze ponownie zaliczany jest do grona najlepszych napastników na świecie. - Dobra forma Francuza utwierdza prezydenta Realu, Florentino Pereza, w przekonaniu, że nie musi sprowadzać latem środkowego napastnika - można przeczytać na łamach dziennika.

- Real Madryt twierdzi, że trudno znaleźć na rynku transferowym lepszego napastnika od Benzemy w rozsądnej cenie - twierdzą hiszpańscy dziennikarze. Działacze klubu ze stolicy budują drużynę na przyszły sezon, aby zmazać plamę po tegorocznej klęsce. W poprzednich miesiącach dużo mówiło się, że jednym z priorytetów będzie ściągnięcie zawodnika, który zastąpi Cristiano Ronaldo. Forma Benzemy pozwala jednak sądzić, że Francuz jest odpowiednim piłkarzem do tego zadania.

Brak konieczności transferu napastnika do Realu sprawia, że działacze klubu z Madrytu mogą przeznaczyć pieniądze na innych zawodników. "Królewscy" są już niemal pewni sprowadzenia na Santiago Bernabeu Edena Hazarda. Jak informują media, za Belga trzeba będzie zapłacić około 100 milionów euro.

Więcej o: