Real Madryt planuje prawdziwą ofensywę transferową. 500 milionów euro za trzech piłkarzy

Zdaniem francuskiego "L'Equipe" Real Madryt szykuje 500 milionów euro na letnie transfery. "Królewscy" liczą, że za tę kwotę uda się ściągnąć na Santiago Bernabeu trzech piłkarzy, którzy sprawią, że Real wróci na szczyt.
Zobacz wideo

Real Madryt planuje prawdziwą ofensywę transferową w najbliższym okienku. Zdaniem L'Equipe, "Królewscy" na swojej liście życzeń umieścili na pierwszym miejscu trzy nazwiska - Kyliana Mbappe, Paula Pogbę oraz Edena Hazarda, a na ich ściągnięcie już zostało przygotowane 500 milionów euro. Mają to być piłkarze, dzięki którym Real powróci na szczyt.

Zrealizowanie tego planu nie będzie jednak łatwe. O ile ściągnięcie Pogby z Manchesteru United i Hazarda z Chelsea jest do wykonania, o tyle transfer Mbappe z PSG wydaje się być nierealny. Trudno uwierzyć, aby Francuzi żądali za swojego piłkarza mniej niż 280 milionów euro, o których już się mówi za kulisami. Inne źródła donoszą, że działacze z Paryża nawet nie myślą o tym, aby oddać Mbappe, który ma na razie pozostać na Parc des Princes.

Real za wszelką cenę będzie chciał zmazać plamę po obecnym sezonie. Szanse na zdobycie mistrzostwa Hiszpanii są już iluzoryczne. "Królewscy" odpadli już także z Ligi Mistrzów, po klęsce z Ajaksem Amsterdam na Santiago Bernabeu, gdzie przegrali aż 1:4. Jednym z dowodów na walkę o powrót na szczyt ma być ponowne zatrudnienie Zinedine'a Zidane'a jako trenera drużyny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.